Solární panely a systémy

Technická zařízení budov

Realizace kompletních řešení.

Zajišťujeme kompletní realizaci technického zařízení budov, včetně patřičných povolení, projekční činnosti, stavebních prací a servisu na veškeré dodávané zařízení.

Projekční činnost.

Bez vhodného návrhu, nemusí, ani ten nejkvalitnější výrobek plnit svou funkci jak má.

Naopak, i jednoduché zařízení vhodně osazené do funkčního celku bude velkým přínosem. Naše společnost je Vám schopna vypracovat projekt, jak pro stavební povolením, tak i prováděcí projekt systému vytápění, rekuperačního větrání a chlazení.

S námi získáte:

  • Technické konzultace.
  • Návrhy řešení.
  • Projektovou dokumentace.
  • Správa technických systémů.

Tepelná čerpadla.

Našim cílem je navrhnout vám, zákazníkům, nejenom vysoce hodnotné produkty, nýbrž také řešení vytvořená na míru.

Nová generaci zdrojů vytápění pro Váš rodinný dům. Tepelné čerpadlo je zdroj, který podstatnou část energie čerpá z okolního prostředí, takže při jeho provozu platíte pouze elektrickou energii potřebnou pro jeho činnost. Podle zdroje vstupní energie jsou nejpoužívanější systémy země/voda a to pomocí vrtů nebo plošných kolektorů. V našich klimatických podmínkách je srovnatelné použití systému vzduch/voda odebírající energii z venkovního vzduchu. Dalším významným hlediskem pro vaše rozhodnutí je šetrnost tepelného čerpadla k životnímu prostředí.

Vzducho-technická zařízení.

Proměňte své bydlení v oázu klidu a čistoty jako v horských oblastech.

Pravidelná distribuce čerstvého vzduchu, bez škodlivých částic a alergenů, odsávání znečištěného vzduchu z obytných prostor, snížení nákladů na vytápění v topné sezóně, to jsou hlavní důvody pro pořízení systému řízeného větrání – rekuperace vzduchu.

  • Rekuperační jednotky
  • Klimatizační jednotky.
  • Zemní kolektory.